Sallon Bukurie Prishtine Njomza

sallon bukurie prishtine njomza

Sallone bukurie / kozmetikë - fletët e arta, Adresa: rr.enver maloku nr.108 prishtinë (te furra qerimi 1) cel: 044 500 696-grim-mbjellje të thonjëve-fenirim-prerje-ngjyrosje-të gjitha llojet e shatirit. Alba vip thashetheme: agnesa vuthaj intervista "vip press", /photo by fadil berisha/ agnesa vuthaj, e bukur, e realizuar, e qete… vasha vuthjane agnesa vuthaj as qe ka menduar ndonjehere se bukuria e saj do te. Alba vip thashetheme: jehona sopi, Lajme, gossip e thashetheme shqiptare, shqip & english, nga bota e vipave dhe fytyrave publike. latest albanian vip and celebrity news!.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.