Projekte Vilash

Manetci, Rolling hills luxury residence: rhld: nje projekt tjeter ambicioz eshte edhe nje kompleks vilash ne zonen e petreles. "rolling hills luxury residences" do të jetë. Manetci, Kompania manetci është kompania lider në ndërtim, investim dhe në projekte zhvilluese në evropën lindore dhe në rajonin ballkanik, e themeluar në shqipëri. Velipoja grand europa resort - skyscrapercity, Velipoja grand europa resort - resorti velipoja grand europa resort do të sigurojë komoditet 5 yjesh, shërbime dhe luks të pakualifikuar, duke e bërë atë një.

Alba vip thashetheme: sinan hoxha, pushime luksoze me te, Pushimet luksoze te sinan hoxhes me te dashuren klipi i kenges se tij te fundit, “lock e zemer”, i cili eshte duke thyer nje tjeter rekord klikimesh. Www.albania.de, Bau und betrieb des ersten yachthafens in albanien - 100% deutsches investment. Kush ka blere shtepi tek rolling hills? | peshku pa ujë, Jo qe me vjen inat mua , eshte qe i marrin amerikes gjerat me te shemtuara dhe me tipike amerikane si arkitektura e suburbs qe ketu ne toronto te pakten nuk po dine.

Posts (atom) - shoqata lazerati, <a href="http://4.bp.blogspot.com/_4o4lcygbyfi/s0drsfxcgfi/aaaaaaaaaoa/5wfgr_eln-w/s1600-h/berat+117.jpg"><img style="margin: 0px 10px 10px 0px; width: 320px; float. Luan Çipi: pËrshkrime udhËtimesh, Në muajin prill të vitit 1971, me trupën mësimore të "teknikumit ekonomik", të qytetit të vlorës, ku une isha mesues i statistikes, bashkë me.