Sallon Ondulimi Sellma Dhe Kaci

Kaci & arta hair & make up - prishtinë - hair salon, Kaci & arta hair & make up, prishtinë. 118,883 likes · 444 talking about this. beni telefonata per termina. Beba ime - portal informativ për shtatzëna dhe prindër, Fjolla & sebi, 80 euro termini! pershendetje nena, une desha me bo nje termin te ky sallon fjolla & sebi per nje aheng qe e kam, me thane ska mundesi se jane te.