Salloni Sellma Ne Prishtine

Beba ime - portal informativ për shtatzëna dhe prindër, Valla qikjo i bjen si me gjujt pare ne zjarr me doren tende se nuk i kisha dhen 200 euro per grim me dite qe behna tjeter njeri pse a mos ti ndryshon grimi syt , ose. Alba vip thashetheme: november 25, 27 dhe 28 nëntori këngëtaren e njohur shqiptare e ka gjetur pikërisht në qytetin e flamurit në vlorë. ajo ka qenë e ftuar speciale për të. Alba vip thashetheme: ryva kajtazi, Thuhet se te bie ne duart e fotografit veton osmani, cilado femer qofte, del nga studio e tij me nje super foto. e, ne fakt, kengetarja dhe aktorja ryva kajtazi eshte.