Salon Ondulimi Passion

Sallon ondulimi deluxe - youtube, Sallon ondulimi deluxe gjendet ne ferizaj ne rrugen v.gervalla (ndertesa vizioni-s). Frizeri prishtin unisex hair salon prishtina - youtube, Video ne vazhdim ka qen pjes e programit te mengjesit ne klan kosova dhe programit te pasdites. shikim te kendshem.. Kaci & arta hair & make up - prishtinë - hair salon, Kaci & arta hair & make up, prishtinë. 118,786 likes · 665 talking about this. beni telefonata per termina.